O SIEJMY

Jesteśmy młodymi, którzy chcą tworzyć dla młodych. W tym momencie prowadzimy katolicki portal Siejmy.pl oraz bezpłatny e-magazyn SIEJMY. Prowadzimy też dwa portale dedykowane dla kobiet i mężczyzn: StworzONA.pl oraz StworzONy.pl

Jeśli szukasz ziarna Dobrej Nowiny, to z pewnością znajdziesz u nas inspirujące i zachęcające do refleksji treści oparte o niezmienne nauczanie Kościoła katolickiego.

Naszym światłem jest prawda, celem apostolstwo, a główną siłą miłość.

Piotr:

Siejmy to grupa inicjatyw medialnych, przez które chcemy przyczyniać się do poznania i przyjęcia wartości katolickich przez młodych ludzi.
W Siejmy zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest wykorzystanie najnowszych technologii internetowych dla współczesnej ewangelizacji.
Wezwani przez Kościół do realizowania wspaniałego obowiązku apostolstwa, chcemy przekazać Ci katolickie treści w nowoczesnej i przyjemnej wizualnie formie.

Dominika:

Siejmy jest dla mnie idealnym sposobem ewangelizacji za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy w dzisiejszych czasach.
To nie tylko wartościowe treści, ale także wspaniali twórcy, którzy stanowią mieszankę fascynujących umysłów i osobowości.
Z kolei praca przy wszystkich inicjatywach w ramach Siejmy to dla mnie świetna okazja, żeby rozwijać swoje talenty i pasje, oraz uczyć się mnóstwa nowych rzeczy.
Dla czytelników, Siejmy powinno być miejscem, w którym znajdą treści, które dodadzą im otuchy i które będą dla nich intelektualnym wyzwaniem. Mam nadzieję, że każdy odbierze Siejmy również jako tętniącą życiem przestrzeń będącą źródłem wielu oryginalnych inicjatyw.

Newsletter

Raz w miesiącu: email z nowym numerem Siejmy