Patronat

Droga Wojownika 2023

W maju czeka na nas kolejna odsłona katolickich konferencji dla mężczyzn. „Droga Wojownika” to cykl spotkań organizowany przez ASK Soli Deo na Politechnice Warszawskiej. Objęliśmy to wydarzenie naszym patronatem medialnym.

Jak co roku, Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo organizuje na Politechnice Warszawskiej cykl „Droga Wojownika”. Na doroczny projekt składa się kilka dni konferencji z ciekawymi gośćmi znanymi z życia publicznego.

Dla kogo jest Droga Wojownika?

Cykl konferencji „Droga Wojownika” skierowany jest szczególnie do mężczyzn pragnących odkryć na nowo swoją rolę w rodzinie i społeczeństwie. Celem wydarzenia jest dostarczenie wielu wartościowych i umacniających treści, tak by każdy mężczyzna-wojownik wytrwale i z radością podążał swoją drogą ku prawdzie i miłości i odważnie podejmował walkę o prawdę w swoim życiu. Spotkania nie są w żaden sposób biletowane i może w nich wziąć udział każdy zainteresowany.

Tegoroczne konferencje

W tym roku czekają nas bardzo ciekawe, inspirujące i wartościowe konferencje. Poniżej przedstawiamy prelegentów poszczególnych konferencji wraz z odnośnikami do wydarzeń na Facebooku:

prof. Krzysztof Zanussi 10.05 godz. 18:00

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

dr Bawer Aondo Akaa 11.05 godz. 19:00

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

o. Michał Legan 15.05 godz. 19:00

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Artur Wolski oraz Paweł Jaworski 18.05 godz. 20:00

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Tymczasem zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji na stronach poszczególnych wydarzeń oraz stronie ASK Soli Deo.

Newsletter

Raz w miesiącu: email z nowym numerem Siejmy