Pobierz PDF

Nr 4/2021(12), kwiecień 2021

Jest nadzieja. SIEJMY 4/2021(12)

Pobierz PDF

Rok temu wydaliśmy pierwszy numer naszego katolickiego e-magazynu dla młodych SIEJMY.
Od początku naszym działaniom przyświecała idea realizowania obowiązku apostolstwa najnowszymi metodami, jakie dostarcza nam technologia cyfrowa. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się tworzyć ten e-magazyn, ale też wiele innych inicjatyw, które już funkcjonują lub wkrótce ujrzą światło dzienne.
Niewątpliwie każdemu projektowi siejmowemu towarzyszy jeszcze jedna, bardzo ważna myśl. W inicjatywach, które tworzymy chcemy dawać nadzieję naszym odbiorcom. Nadzieję na to, że młodzi katolicy mogą skutecznymi metodami, dostarczanymi przez współczesność, dotrzeć do swoich rówieśników
z atrakcyjnym i nowoczesnym przekazem, pod którym kryć się będą niezmienne wartości przechowywane dla każdego z nas w Kościele katolickim. Wierzymy, że dając nadzieję, inspirujemy naszych Czytelników do ich własnych działań ewangelizacyjnych i apostolskich.
Przed Tobą najnowszy, dwunasty numer SIEJMY, w którym — tak jak przy pierwszym numerze wydanym rok temu — zawarliśmy treści pokazujące właśnie nadzieję, która tkwi w byciu młodym katolikiem.
Życzymy owocnej lektury!

Newsletter

Raz w miesiącu: email z nowym numerem Siejmy