O NAS

Jesteśmy katolickim wydawnictwem tworzonym dla młodych przez młodych. Prowadzimy portal siejmy.pl oraz E-magazyn Siejmy.

Skontaktuj się z nami na siejmy.pl@gmail.com

Nasza stała redakcja:

Piotr Ziemecki

Twórca SIEJMY i zarazem jeden z autorów treści tu zamieszczanych. Przez ostatnie lata prezes największego katolickiego stowarzyszenia studentów. Z wykształcenia i pasji prawnik. Interesuje się sprawami społecznymi, a w wolnym czasie stara się pogłębiać nauczanie Kościoła Katolickiego wyrażone w Katechizmie, dokumentach papieskich i soborowych.

Dominika Meller

Na życie stara się zarabiać jako prawnik. Interesuje się tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Duchowo podziwia Benedykta XVI. W wolnych chwilach robi różne kreatywne rzeczy i pisuje artykuły tutaj. Miłośniczka gotyckich katedr, podróży, języka hiszpańskiego, morza i prawicowych publicystów. Na co dzień stara się wcielać w życie postawę radości w każdej chwili i zachwytu nad światem (i Wszechświatem).

Gabrysia Góźdź

Członek stałej redakcji SIEJMY. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym. Pasjonatka mody, Rosji i dobrej kawy. Po godzinach przygląda się ludziom i czyta Księgę Koheleta.

Jestem wydawcą SIEJMY i zarazem jednym z autorów treści tu zamieszczanych. Z wykształcenia i pasji jestem świeżo upieczonym prawnikiem. W inicjatywach Siejmy chciałbym realizować wspaniały obowiązek apostolstwa.

Moje artykuły »

Newsletter

Raz w miesiącu: email z nowym numerem Siejmy